Апарат за десятки мільйонів для лікування інфарктів в Аккермані може з’явитися вже восени: права передано області
Під час сесії Білгород-Дністровської міськради, яка відбулася у вівторок, 23 червня, депутати ухвалили рішення, необхідні для реалізації проєкту зі створення у міській лікарні приміщення під ангіограф — спеціалізований апарат для діагностики та лікування захворювань судин і серця. Місцеві обранці, зокрема, внесли зміни до профільної програми, спрямували субвенцію до обласного бюджету, а також передали необхідні документи для подальшої реалізації цього проєкту. Для розміщення обладнання реконструюють кардіологічний корпус медзакладу. Про це повідомляють кореспонденти «Бессарабії INFORM».
Одним із ключових рішень стала передача департаменту капітального будівництва Одеської облдержадміністрації права замовника за проєктом. Саме ця структура надалі займатиметься його реалізацією, якою передбачено будівництво приміщення для встановлення ангіографа у кардіологічному корпусі лікарні. Як зазначили у міськраді, після передачі повного пакета документів обласна сторона вже зможе проводити відповідні тендерні закупівлі та подальші будівельні роботи.
Оскільки проєкт реалізується на умовах співфінансування, депутати також спрямували до обласного бюджету 2,27 мільйона гривень субвенції, з якої 1 мільйон гривень надала Старокозацька громада. Ще 10 з половиною мільйонів на ці потреби передбачено з обласного бюджету за сприяння Одеської ОВА.
За словами секретаря міськради Олександра Скалозуба, після завершення будівництва приміщення громада розраховує на отримання від області самого ангіографа, що може відбутися вже восени:
Раніше ми повідомляли: У Вилківській громаді куля з пневматичної зброї військового влучила у неповнолітню
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026