У Києві відкрили фотовиставку про життя окупованої Горлівки
У київському шоурумі «Забой» відкрили фотовиставку «Між териконами та фронтом», присвячену життю окупованої Горлівки. В експозиції представлено 111 фотографій, які брати Максим та Іван Фролови зробили у 2016–2020 роках. Про це повідомляє «Точка Сходу».
На світлинах можна побачити міські вулиці, терикони та пейзажі, які автори спостерігали щодня.
Самі фотографи долучилися до відкриття онлайн. Після початку повномасштабного вторгнення брати виїхали до Нідерландів, де нині живуть і працюють над новими проєктами.
Максим та Іван Фролови народилися й виросли в Горлівці та залишалися там після початку російської окупації у 2014 році. За їхніми словами, назва виставки відображає реальність, у якій минули кілька років їхнього життя: між териконами, які були частиною щоденного пейзажу, та фронтом, що залишався поруч навіть тоді, коли його не було видно.
Виставка є частиною більшого проєкту братів Фролових. Наразі вони працюють над фотокнигою про Донеччину та створюють архів плівкових фотографій, зроблених військовими, волонтерами та цивільними жителями прифронтових регіонів України.
Відвідати виставку «Між териконами та фронтом» можна до 5 липня у шоурумі «Забой» у Києві.
Читайте також: «Початок спротиву»: у столиці відкрили виставку про оборону Луганського аеропорту
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026