Херсонські спортсмени вибороли 8 нагород на Чемпіонаті України з бойових мистецтв ICO
Зображення: Міськрада
Вихованці ДЮСШ «Україна» Херсонської міської ради здобули вісім нагород на Чемпіонаті України з бойових мистецтв ICO. Попри виклики воєнного часу, юні спортсмени продовжують тренуватися та гідно представляти Херсон на всеукраїнському рівні.
За підсумками змагань, Євангеліна Дуднік та Ярослав Штумбенко посіли перші місця. Другі місця вибороли Ерік Смиченко, Єгор Лало та Мирослав Огриза. Бронзові нагороди здобули Руслан Прокопенко, Ярослав Свентух та Назар Крутенко.
Кожна нагорода є результатом наполегливої праці, дисципліни та щоденної роботи над собою, зазначили в Херсонській міській раді.
Це вже не перший раз, коли молоді спортсмени з Херсонщини показують високі результати на національних змаганнях, демонструючи стійкість та волю до перемоги.
Юні каратисти з Херсонської громади завоювали 11 медалей на всеукраїнському турнірі з контактного карате, що відбувся в Одесі.
Ілона Прокопевнюк з Херсонщини завоювала золоту медаль на Національній першості з вільної боротьби у Хмельницькому, ставши чемпіонкою учетверте.
Херсонські веслувальники вибороли 5 медалей, включаючи три золоті, на чемпіонаті України серед молоді до 23 років у Києві.
За матеріалами: Міськрада
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026