Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

«Де знайшли хату, туди й перебралися»: жінка з синами втекла від шахедів за 50 кілометрів від дому

cntime.cn.ua

«Де знайшли хату, туди й перебралися»: жінка з синами втекла від шахедів за 50 кілометрів від дому

— За місяць, що ми у Слобідці, кілька разів через село пролітали шахеди. А в Пушкарях щодня і літають, і збивають, і на городи падають.

Коли посеред ночі місяць тому прилетіло в магазин неподалік, вирішили виїздити, — говорить Наталія ОСТАПЕНКО. Чоловік воює. Чотири тижні, як жінка разом з двома синами — 20 та 12 років — переїхала з Пушкарів, що під кордоном з Росією, за 50 кілометрів у Слобідку. І хоч обидва села на Новгород-Сіверщині, каже, тепер жити спокійніше. — Хату нам допомагав шукати Микола Сергієнко, староста. Де знайшли, туди й перебралися.

А мої свекри з Будища в Пушкарі переїхали. Кожен шукає, де тихіше.

Прикордонна Новгород-Сіверська громада, за даними обласної військової адміністрації, — на другому місці за кількістю ВПО після Чернігівської.

Станом на 15 червня, у громаді зареєстровано 2947 переміщених осіб. Тільки за останній місяць додалося 37 людей. 20 з них — у середині громади. Буда Вороб’ївка, Чайкине, Пушкарі, Будище, Грем’яч. 15 переїхало з сусідньої сумської Шостки та району. Двоє — із Залізного Мосту на Семенівщині.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Марина ЗАБІЯН

"Час Чернігівський" писав про таке:

Ще більше інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин