“Беремо на себе витрати з відновлення пошкодженої будівлі у Болграді»: «Нова пошта» відповіла на інформаційний запит “БІ”
Компанія “Нова пошта” оперативно відповіла на інформаційний запит “Бессарабії INFORM” стосовно резонансної пожежі на території складського приміщення у місті Болграді. Нагадаємо, вогонь перекинувся на суміжний будинок та буквально залишив родину болградців без даху над головою. Поштовики гарантували, що не залишаться осторонь збитків своїх сусідів та сприятимуть слідству.
“Ми поважаємо роботу медіа та завжди максимально відкриті у комунікації. Разом з тим, зазначаємо, що Нова пошта є приватною компанією, а тому не є суб’єктом владних повноважень чи розпорядником публічної інформації в розумінні Закону України «Про доступ до публічної інформації». Відповідно, норми цього закону щодо обов’язкового надання відповідей на запити на нашу компанію не поширюються. Втім, керуючись принципами прозорості та партнерства із медіа, надаємо офіційні коментарі щодо інциденту, який стався 24 червня 2026 року у м. Болград“, – відповіли у компанії на наше звернення, додавши документ з вичерпними відповідями.
На жаль, інформацію щодо причин загоряння у компанії поки що не розголошують, адже триває розслідування. Стосовно запитання про відправника злощасної посилки, яка, за нашою інформацією, і була джерелом пожежі, зауважили, що “безумовний захист приватних даних клієнтів є одним із фундаментальних стандартів діяльності”, тож залишили це запитання без прямої відповіді. Проте зауважили, що кожна посилка проходить обов’язкову стандартну процедуру огляду та перевірки згідно з внутрішнім регламентом. Наразі компанія проводить власне розслідування інциденту.
Представники «НП» запевнили, що у приміщенні, яке горіло, діяли усі передбачені законодавством та внутрішніми стандартами заходи протипожежної безпеки. Що, як ми бачимо, забезпечило відсутність постраждалих серед працівників.
Стосовно збитків, за інформацією від “НП”, повністю або частково пошкоджено внутрішнє обладнання, приміщення відділення, а також вантажі клієнтів.
Щодо будинку, який постраждав внаслідок перекидання вогню, поштовики запевнили: компанія не залишиться осторонь.
“Нова пошта – це соціально-відповідальний бізнес. Представники компанії перебувають на зв’язку з власницею постраждалого домоволодіння для фіксації завданих збитків. Компанія бере на себе витрати з відновлення пошкодженої будівлі та відремонтує її власним коштом”, – зазначили у компанії.
А от з приводу можливих порушень сусідства, про які у коментарі “БІ” повідомила власниця домівки Валентина Іванова, коментувати відмовилися, пославшись на неможливість у зв’язку з продовженням розслідування.
“Ми не можемо коментувати ці твердження до завершення офіційного розслідування”, – зауважили у відповіді.
Компенсована, як запевнили у «НП» буде і вартість посилок, які згоріли на відділенні.
“Нова пошта завжди виконує зобов’язання перед своїми клієнтами. Ми вже розпочали процес виплати компенсацій у розмірі оголошеної вартості для всіх власників відправлень, які постраждали внаслідок пожежі у відділенні”, – гарантували поштовики.
Тим часом вже відомо, що відділення продовжить роботу.
“Логічні процеси у місті не зупинялися”, – зауважили у компанії.
Нагадаємо, резонансна пожежа трапилася 24 червня близько 20:00. За даними наших джерел у правоохоронних органах, вогонь поширився від посилки з обладнанням та витратними матеріалами для манікюру.
Раніше ми повідомляли: У Білгороді-Дністровському планують скоригувати структуру тарифів на воду
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026