З полону повернулися двоє захисників із Закарпаття
Серед українських військових, яких 26 червня вдалося визволити з російського полону, є двоє жителів Закарпаття.
Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький, передає Район.Ужгород.
За його словами, додому повернулися двоє бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі.
Очільник області також подякував Володимиру Зеленському, його команді, міжнародним партнерам і всім, хто щодня працює над поверненням українців із російського полону.
Нагадаємо, що 26 червня Україна провела 76-й обмін військовополоненими. У межах домовленостей додому повернулися 160 українських захисників, які перебували в російській неволі ще з 2022 року. Серед звільнених – військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Більшість визволених є оборонцями Маріуполя, а також захисниками, які воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Сумському, Чернігівському та Київському напрямках.
Після повернення всі звільнені військовослужбовці пройдуть медичне обстеження, лікування, реабілітацію та отримають необхідну допомогу для відновлення після тривалого перебування в полоні.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026