Ворог майже 40 разів атакував Дніпропетровщину: двоє людей загинули, 13 поранені
Російські окупаційні війська протягом дня майже 40 разів атакували Дніпропетровську область, використовуючи артилерію та ударні безпілотники. Окупанти зосередили вогонь на двох районах області, внаслідок чого загинули двоє людей, ще 13 дістали поранення.
Про це голова обласної військової адміністрації Олександр Ганжа повідомив у Телеграмі, передає Район.in.ua.
На Нікопольщині під ударом були райцентр, Червоногригорівська, Марганецька, Покровська й Мирівська громади.
У Синельниківському районі противник завдав удару по Миколаївській та Богинівській громадах. Понівечене агропідприємство і автомобіль.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026