Ексголовлікарю з Рівного, який зайво нарахував працівникам понад 12 млн грн, повідомили про підозру
Головлікаря у Рівному підозрюють у збитках на понад 12 млн грн.
Про це повідомляють у пресслужбі обласної поліції.
Як зазначається, 71-річний головлікар разом із головною бухгалтеркою з 2022 по 2024 роки вносили до штатних розписів завідомо неправдиві відомості про розміри окладів співробітників.
Унаслідок цього 51 працівнику лікарні зайво нарахували та виплатили заробітну плату, а також безпідставно сплатили єдиний соціальний внесок. Таким чином експосадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, завдав збитків медзакладу у розмірі 12 370 835 гривень.
Слідчі слідчого управління за процесуального керівництва прокуратури повідомили 71-річному чоловіку про підозру.
Крім того, нещодавно поліцейські завершили відносно нього досудове розслідування за фактом службової недбалості. Обвинувальний акт перебуває на розгляді суду.
Головній бухгалтерці про підозру повідомили ще у березні цього року.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026