Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Ексголовлікарю з Рівного, який зайво нарахував працівникам понад 12 млн грн, повідомили про підозру

rivne.media

Ексголовлікарю з Рівного, який зайво нарахував працівникам понад 12 млн грн, повідомили про підозру

Головлікаря у Рівному підозрюють у збитках на понад 12 млн грн.

Про це повідомляють у пресслужбі обласної поліції.

Як зазначається, 71-річний головлікар разом із головною бухгалтеркою з 2022 по 2024 роки вносили до штатних розписів завідомо неправдиві відомості про розміри окладів співробітників.

Унаслідок цього 51 працівнику лікарні зайво нарахували та виплатили заробітну плату, а також безпідставно сплатили єдиний соціальний внесок. Таким чином експосадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, завдав збитків медзакладу у розмірі 12 370 835 гривень.

Слідчі слідчого управління за процесуального керівництва прокуратури повідомили 71-річному чоловіку про підозру.

Крім того, нещодавно поліцейські завершили відносно нього досудове розслідування за фактом службової недбалості. Обвинувальний акт перебуває на розгляді суду.

Головній бухгалтерці про підозру повідомили ще у березні цього року.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин