Луганський медичний університет провів п’ятий випуск у Рівному
У Рівному дипломи отримали випускники Державного закладу «Луганський державний медичний університет». Це вже п’ятий випуск вишу після його релокації через повномасштабну війну.Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.За словами Подоліна, після вимушеного переїзду заклад зберіг викладацький колектив, наукові школи та продовжив освітній процес.Нині в університеті навчаються майже 1,5 тисячі студентів. Заклад має сучасні навчальні лабораторії, симуляційний центр та міжнародні партнерства.Цьогорічні випускники здобули спеціальності лікарів, фармацевтів та інших медичних працівників.Під час урочистостей випускникам вручили дипломи та побажали успішного професійного старту.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
25 червня 2026