Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Радивилівська ліцеїстка долучилася до Регіонального молодіжного конгресу Рівненщини

dubno.rayon.in.ua

Радивилівська ліцеїстка долучилася до Регіонального молодіжного конгресу Рівненщини

У Рівному відбувся Регіональний молодіжний конгрес, який об’єднав 64 активних молодих лідерів з усіх громад області. Захід став платформою для діалогу, обміну досвідом та напрацювання ініціатив у сфері розвитку громад і молодіжної політики.

Радивилівськугромаду на конгресі представила учениця Радивилівського ліцею №1 Діана Бречко.

Як повідомили в освітньому закладі, учасники мали змогу долучитися до дискусій, презентувати власні ідеї та взяти участь у відкритому голосуванні, за результатами якого було сформовано команду молодіжних лідерів області.

Під час установчого засідання до молоді звернулися представники обласної та державної влади, наголосивши на важливості залучення молодого покоління до формування рішень, що впливають на розвиток громад та держави.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин