Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Для трьох громад Житомирської області передали нові автобуси та оголосили про підвищення зарплат освітянам

zhitomir-online.com

Для трьох громад Житомирської області передали нові автобуси та оголосили про підвищення зарплат освітянам

Сьогодні нові шкільні автобуси отримали три громади Житомирщини: Андрушівської, Старосілецької та Городоцької.

Про це розповів керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

“Доступ наших дітей до якісного навчання – це те, за що ми боремося щодня, попри всі безпекові виклики та повітряні тривоги. На початку повномасштабного вторгнення значна частина нашого шкільного автопарку пішла на потреби оборони. Це було єдине правильне рішення, але перед нами одразу постало завдання повернути дітям можливість діставатися до уроків безпечно та комфортно, адже без цього неможливі ні повноцінне навчання, ні соціалізація.

Минулого року разом із громадами, за підтримки Уряду та міжнародних партнерів, ми вже придбали 28 автобусів. Цього року плануємо ще масштабніше поповнення – в планах придбання ще 49 шкільних автобусів, що повністю закриє потребу в області.

Також сьогодні відбулася ще одна важлива для освітянської спільноти області подія – Уряд виділив понад 240 млн грн на виплату підвищеної заробітної плати вчителям та соціальним працівникам.

Підвищення престижності праці вчителів, безпека дітей та створення умов для їхнього розвитку залишаються головними пріоритетами обласної військової адміністрації, Президента України та Уряду. Це реальні інвестиції в майбутнє наших громад”, – зазначив Бунечко.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин