Смілянська міськрада взяла на квартирний облік двох дітей після втручання правозахисників
Під час моніторингового візиту до Смілянського дитячого будинку-інтернату працівники представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області виявили порушення прав двох дітей, які мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування.
Під час перевірки особових справ з’ясувалося, що Смілянська міська рада відмовила дітям у взятті на квартирний облік. Підставою для такого рішення став стан їхнього здоров’я. Водночас заходів щодо оскарження цих рішень для захисту житлових прав дітей не вживали.
За результатами моніторингу представництво омбудсмена направило до Смілянської міської ради звіт із зафіксованими порушеннями та вимогою їх усунути.
Після втручання представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області Смілянська міська рада взяла дітей на квартирний облік.
За інформацією представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram
- Останні
- Популярні
Новини по днях
25 червня 2026