Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Полтаві водія електровелосипеда оштрафували: він на смерть збив чоловіка на пішохідному переході

telegraf.in.ua

У Полтаві водія електровелосипеда оштрафували: він на смерть збив чоловіка на пішохідному переході

У Полтаві винесли вирок водієві електровелосипеда, який торік на пішохідному переході збив чоловіка. Від отриманих травм той згодом помер. Про це йдеться у вироку Шевченківського райсуду від 23 червня.

За матеріалами справи, аварія сталася 21 травня 2025 року близько 17.30 на одному з центральних перехресть Полтави. Водій електровелосипеда їхав у напрямку іншої вулиці та не пропустив пішохода, який переходив дорогу нерегульованим пішохідним переходом, і збив його.

Унаслідок ДТП потерпілий отримав тяжкі травми і помер.

Під час судового розгляду обвинувачений повністю визнав свою вину. Він також відшкодував потерпілій матеріальну та моральну шкоду. Сторони уклали угоду про примирення, відповідно до якої потерпіла не має до нього жодних претензій.

Суд затвердив цю угоду та призначив чоловікові узгоджене сторонами покарання — штраф у розмірі 34 тисяч гривень. Крім цього, з нього стягнули 2674 гривні процесуальних витрат на проведення судової експертизи.

Нагадаємо, нещодавно до 4 років ув’язнення засудили водія, який скоїв ДТП у Кобеляках.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин