Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Кинув «коктейль Молотова» у будівлю поліції: у Любарі судитимуть місцевого жителя

malimista.in.ua

Кинув «коктейль Молотова» у будівлю поліції: у Любарі судитимуть місцевого жителя

Правоохоронці зібрали докази причетності 48-річного жителя селища Любара до кримінального правопорушення. Днями досудове розслідування було завершене.

Увечері 28 квітня чоловік, маючи при собі скляну пляшку з легкозаймистою сумішшю, підійшов до території, прилеглої до адміністративної будівлі поліції. Переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, він кинув саморобний запалювальний пристрій у бік приміщення та пішов геть.

Поліцейські вчасно помітили займання, вогонь не встиг перекинутися на будівлю. Про це повідомило ГУ НП у Житомирській області.

Правоохоронці оперативно встановили місцеперебування підозрюваного та розшукали його. Під час проведення слідчих дій у помешканні чоловіка були виявлені докази його причетності до підпалу.

Слідчі відділення поліції №1 (Любар) Житомирського РУП №1 інкримінували фігурантові вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) КК України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Згідно з чинним законодавством обвинуваченому загрожує від 3 до 10 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво у провадженні здійснювала Чуднівська окружна прокуратура.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин