Кинув «коктейль Молотова» у будівлю поліції: у Любарі судитимуть місцевого жителя
Правоохоронці зібрали докази причетності 48-річного жителя селища Любара до кримінального правопорушення. Днями досудове розслідування було завершене.
Увечері 28 квітня чоловік, маючи при собі скляну пляшку з легкозаймистою сумішшю, підійшов до території, прилеглої до адміністративної будівлі поліції. Переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, він кинув саморобний запалювальний пристрій у бік приміщення та пішов геть.
Поліцейські вчасно помітили займання, вогонь не встиг перекинутися на будівлю. Про це повідомило ГУ НП у Житомирській області.
Правоохоронці оперативно встановили місцеперебування підозрюваного та розшукали його. Під час проведення слідчих дій у помешканні чоловіка були виявлені докази його причетності до підпалу.
Слідчі відділення поліції №1 (Любар) Житомирського РУП №1 інкримінували фігурантові вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) КК України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.
Згідно з чинним законодавством обвинуваченому загрожує від 3 до 10 років позбавлення волі.
Процесуальне керівництво у провадженні здійснювала Чуднівська окружна прокуратура.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
25 червня 2026