Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

ЗСУ вдарили по мостах на Луганщині, які окупанти використовували для налагодження логістики

cxid.media

ЗСУ вдарили по мостах на Луганщині, які окупанти використовували для налагодження логістики

У ніч на 25 червня Сили Оборони вивели з ладу три стратегічні мости на тимчасово окупованих територіях. Два з них — на Луганщині. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

Українські військові уразили мости, які окупанти використовують для перекидання військ та підвезення боєприпасів. Йдеться про автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області та два залізничні мости: через річку Айдар та річку Луганчик на Луганщині. Масштаби пошкоджень наразі уточнюють.

Крім того, ЗСУ уразили склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині, командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного Донецької області. А також вдарили по об’єктах у Криму: радіолокаційну станцію «Небо» і радіолокаційний комплекс «Скала-М».

Нагадаємо, 23 червня військові Сил спеціальних операцій України повідомили про повне знищення залізничного мосту через Північнокримський канал в окупованому Криму.

Читайте також: Вулиці Донецька та «Донбас Арена»: ЗСУ оприлюднили кадри з тилу окупантів

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин