ЗСУ вдарили по мостах на Луганщині, які окупанти використовували для налагодження логістики
У ніч на 25 червня Сили Оборони вивели з ладу три стратегічні мости на тимчасово окупованих територіях. Два з них — на Луганщині. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.
Українські військові уразили мости, які окупанти використовують для перекидання військ та підвезення боєприпасів. Йдеться про автомобільний міст через річку Корсак у Запорізькій області та два залізничні мости: через річку Айдар та річку Луганчик на Луганщині. Масштаби пошкоджень наразі уточнюють.
Крім того, ЗСУ уразили склад матеріально-технічних засобів окупантів у районі Новоганнівки на Луганщині, командний пункт підрозділу неподалік Цукуриного Донецької області. А також вдарили по об’єктах у Криму: радіолокаційну станцію «Небо» і радіолокаційний комплекс «Скала-М».
Нагадаємо, 23 червня військові Сил спеціальних операцій України повідомили про повне знищення залізничного мосту через Північнокримський канал в окупованому Криму.
Читайте також: Вулиці Донецька та «Донбас Арена»: ЗСУ оприлюднили кадри з тилу окупантів
- Останні
- Популярні
Новини по днях
25 червня 2026