Білгород-Дністровський недоотримав майже 120 мільйонів гривень через податкові борги
Станом на 1 травня 2026 року податкова заборгованість у Білгороді-Дністровському сягнула 119,6 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив керуючий справами виконавчого комітету Ігор Величко за підсумками наради з питань погашення податкового боргу, що відбулася в Білгород-Дністровській РВА за участю представників ГУ ДПС в Одеській області, передає “Бессарабія INFORM”.
За його словами, із загальної суми боргу 83,6 мільйона гривень припадає на юридичних осіб, ще 36 мільйонів – на фізичних осіб-підприємців.
Як наголосив Ігор Величко, ці кошти могли б працювати на розвиток міста: на ремонт доріг, оновлення вуличного освітлення, благоустрій громадських просторів, а також підтримку освіти, культури та спорту.
Посадовець зазначив, що жителі нерідко порівнюють Білгород-Дністровський з Ізмаїлом та Чорноморськом, ставлячи питання, чому там більше відремонтованих доріг, сучасних громадських просторів і благоустрою. Водночас він звернув увагу на те, що розвиток громади напряму залежить від надходжень до бюджету, які забезпечують бізнес і платники податків.
Раніше ми повідомляли: Білгород-Дністровщина проведе в останню путь свого захисника Сергія Семенова
- Останні
- Популярні
Новини по днях
25 червня 2026