Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Одещині затримали мобілізованого, який після втечі з частини підпалював авто військових

bessarabiainform.com

На Одещині затримали мобілізованого, який після втечі з частини підпалював авто військових

В Одеській області затримали мобілізованого, який самовільно залишив військову частину, а згодом почав виконувати замовні підпали. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Управління СБ України в Одеській області.

Як зазначається, зловмисник намагався знищити вогнем службовий мультівен українських воїнів на території Дачненської громади та зафіксував загоряння на телефонну камеру для звіту рф.

Незадовго до цього він провів дорозвідку навколо військового транспорту, сфотографував його та погодив підпал з куратором від фсб.

Йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 194 КК України. (умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу).

Триває розслідування. Ворожому поплічнику загрожує до 10 років тюрми.

Раніше ми повідомляли: Жителя Ізмаїльського району, який з гвинтівки поранив дитину, затримали. Що йому загрожує

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин