Стало відомо, що стало причиною масштабної пожежі на “Новій пошті” у Болграді
Причиною масштабної пожежі на складі Нової пошти у Болграді, попередньо, стала не вибухівка і не заборонений вміст посилки, а пристрій, подібний до лампи для манікюру. Про це “Бессарабії INFORM” повідомили джерела у правоохоронних органах.
За твердженням нашого співпрозмовника, є відео, яке доказує, що відповідна посилка спочатку почала тліти, а потім загорілася, а вогонь швидко поширився на інші коробки. Додала вогню речовина для манікюру, яка є легкозаймистою.
Також джерело повністю спростовує факт вибуху, стверджуючи, що це видумки місцевих мешканців.
Наразі компетентні особи перевіряють, чи були дотримані правила прийому/пакування та транспортування злощасної посилки. Ведеться слідство.
Зауважимо, компанія понесла великі збитки. Окрім того, що значно постраждала будівля, згоріло чимало посилок, вартість яких наразі оцінюється.
Також, сподіваємося, компанія враховує як власні збитки знищення вогнем сусіднього будинку, де, як стверджує власниця, з боку “Нової пошти” було порушено сусідство. За її словами, складське приміщення пошти знаходилися під одним дахом з її оселею. Ще взимку представники пошти без жодних дозволів та погоджень знесли (пробили) свою частину стіни задля розширення площі. Спеціальна комісія міської ради, яку тоді викликала Валентина Іванова, визнала порушення та зобов’язала поштовиків підняти стіну назад, проте вимогу було проігноровано. Коли на складі спалахнула пожежа, вогонь через відсутність капітальної стіни та спільний дах миттєво перекинувся на житлові кімнати.
Зі свого боку “БІ” готує інформаційний запит до компанії, щоб відповісти на ці запитання.
Раніше ми повідомляли: Понад 40 мільйонів отримає Одещина на модернізацію ліцеїв
- Останні
- Популярні
Новини по днях
25 червня 2026