На Рівненщині модернізують ліцеї у дев’яти громадах
Рівненська область отримає 40,6 млн грн освітньої субвенції на оновлення закладів освіти.
Кошти спрямують на модернізацію кабінетів природничих дисциплін, створення STEM-просторів, а також закупівлю сучасного обладнання, мультимедійної техніки та меблів.
Фінансування отримають дев’ять закладів освіти області: Вирівський, Здовбицький і Демидівський ліцеї, Зарічненський ліцей №1, Радивилівський ліцей №2, Костопільський ліцей №3, Володимирецький ліцей «Колегіум», Березнівський ліцей №3 та Острозький ліцей №1.
Завдяки державній субвенції учні дев’яти громад Рівненщини навчатимуться у сучасніших та краще оснащених освітніх просторах.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
25 червня 2026