Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Біля Кривушів викрили двох рибалок, які сіткою ловили рибу

telegraf.in.ua

Біля Кривушів викрили двох рибалок, які сіткою ловили рибу

Днями на Кам’янському водосховищі поблизу Кривушів викрили двох чоловіків, які незаконно ловили рибу. Про це повідомили у пресслужбі Полтавського рибоохоронного патруля.

Відомо, що затримали рибалок працівники Відділу оперативного реагування разом з інспекторами Полтавського рибоохоронного патруля.

За даними інспекторів, чоловіки ловили рибу лісковою сіткою довжиною 80 метрів. Такі знаряддя лову заборонені.

В їхньому улові виявили 14 лящів, 9 сріблястих карасів, одну плітку, одного в’язя та одного рака. Збитки таким чином оцінили у 42 тисячі 211 грн.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу поліції. До рішення суду правоохоронці вилучили човен, двигун, весла, паливний бак, сітку та незаконно добуті водні біоресурси.

Нагадаємо, нещодавно на Полтавщині з річки вилучили 14 браконьєрських раколовок завдовжки 350 м.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин