Заболоттівський ліцей та ще шість закладів Волині отримають держкошти на сучасні STEM-лабораторії
Сім майбутніх академічних ліцеїв Волинської області отримають державне фінансування на оснащення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій та лабораторій природничих наук. Серед закладів, які пройшли відбір – Заболоттівський ліцей.
Про це повідомляє видання Район.Ратне з посиланням на пресслужбу Міністерства освіти і науки України.
Загалом в Україні державну субвенцію на створення якісного освітнього середовища отримають 130 майбутніх академічних ліцеїв у 22 областях. Завдяки цим коштам громади зможуть закупити сучасне обладнання, мультимедійні засоби та ергономічні меблі. Це дозволить учням здобувати більше практичних навичок, працювати з новітніми технологіями та проводити дослідження безпосередньо під час занять.
Волинська область отримає 36 700 196 гривень державної субвенції на оснащення навчальних кабінетів, STEM-лабораторій та лабораторій природничих наук у майбутніх академічних ліцеях.
Наразі Уряд уже спрямував понад 459 мільйонів гривень для перших 85 закладів освіти України. Решта ліцеїв, серед яких і волинські заклади, отримає фінансування найближчим часом.
Оновлення освітніх просторів є частиною масштабної реформи «Нова українська школа» (НУШ) та етапом підготовки до запуску старшої профільної школи. Починаючи з 2027 року, академічні ліцеї перейдуть на нову модель навчання, яка передбачає поглиблене вивчення окремих предметів відповідно до обраного учнем профілю.
Загалом у 2026 році Кабінет Міністрів України виділив 3,2 мільярда гривень на оновлення освітніх просторів, які розподілили за трьома ключовими напрямами:
- Останні
- Популярні
Новини по днях
25 червня 2026