У Житомирі 27 червня відбудеться акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти
Житомирян просять не залишатися осторонь та стати голосом тих, хто зараз позбавлений свободи. Цієї суботи, 27 червня, о 12:00 на майдані імені С. П. Корольова відбудеться акція-нагадування на підтримку військовополонених та зниклих безвісти захисників.
Організатори закликають містян вийти на площу під головним гаслом: «Не мовчи. Полон вбиває». Мета заходу — не лише привернути увагу суспільства до доль українських бійців у російській неволі, а й надати моральну підтримку їхнім родинам, які щодня змушені жити у болючій невідомості.
Кожен захисник заслуговує бути почутим і має повернутися додому. Присутність на майдані — це найменше, що можуть зробити цивільні, аби показати рідним військових, що вони не самі у своїй боротьбі та очікуванні.
Питання повернення оборонців та супровід їхніх сімей залишається критично важливим для регіону. Нагадаємо, що для допомоги таким сім’ям у Житомирі діє робоча група Координаційного штабу з питань військовополонених, фахівці якої надають необхідний юридичний та соціальний супровід.
🔔 Бажаєте знати більше про соціальні питання у Житомирі? Обирайте зручний формат: сповіщення у Telegram або стрічка Facebook.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
25 червня 2026