У Луцьку запрацювали вуличні душі та системи туманоутворення для порятунку від спеки
У Луцьку в спекотні дні літа почали працювати вуличні душі та системи туманоутворення, які допомагають містянам легше переносити високу температуру повітря.
Про це повідомила виконувачка обов’язків Луцького міського голови Катерина Шкльода, передає Район.Луцьк.
Охолодитися можна одразу на кількох локаціях у місті: на майдані Братський міст, на проспекті Волі біля фонтану «Квітка», на Київському майдані, а також на головній алеї у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. На Театральному майдані система туманоутворення запрацює 25 червня.
Катерина Шкльода зазначила, що всі установки вже перевірили та підготували до роботи. Вони особливо стануть у пригоді напередодні вихідних, коли синоптики прогнозують пікові температури повітря.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026