Гроші для військових зібрали під час благодійного забігу у Дубно на Рівненщині
У Дубні відбувся благодійний забіг до Дня донора, організований мережею донорських центрів «Біофарма Плазма» спільно з міською радою.Про це вчора повідомили в Дубенській міській раді.Участь у заході взяли мешканці громади, донори та прихильники донорського руху.Під час забігу та благодійної лотереї вдалося зібрати 18 280 гривень. Як повідомили організатори, кошти спрямують на придбання автомобіля для військових.Під час заходу також відзначили донорів із Дубна. Почесні грамоти отримали Леся Іванова, Ірина Ситнікова, Іванна Мироненко, Алла Головчук та Володимир Корчинський.Окремо нагородили працівників місцевого плазмацентру. До нагородження учасників долучився секретар Дубенської міської ради Віктор Недашковський.Організатори закликали жителів громади долучатися до донорства плазми крові та підтримувати потреби пацієнтів, які потребують препаратів крові.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026