34 жінкам вручили нагороди «Мати-героїня» у Зарічному на Рівненщині
У Зарічному 23 червня відбулася церемонія вручення державних нагород жінкам, яким присвоїли почесне звання України «Мати-героїня». Про це повідомили у Зарічненській громаді.Державне визнання отримали 34 мешканки Зарічненської громади. Усі вони народили та виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей.Захід розпочали з хвилини мовчання за загиблими захисниками України.Почесні відзнаки та посвідчення вручили виконувач обов’язків начальника Вараської РВА Олександр Гузич та голова Зарічненської селищної ради Богдан Квачук.Під час заходу представники влади подякували жінкам за виховання дітей та внесок у розвиток громади.«Саме завдяки таким родинам розвивається громада і зміцнюється держава, адже міцна сім’я є фундаментом майбутнього України», — зазначив Богдан Квачук.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026