Троє випускників із Володимирця на Рівненщині склали НМТ на максимальні 200 балів
Троє випускників закладів освіти Володимирецької громади отримали максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті.Про це повідомили в Володимирецькій селищній раді.200 балів з математики набрала Валентина Волощук із Володимирецького ліцею №1. Її вчителька – Наталія Друзь.Ще два максимальні результати показали випускники Володимирецького ліцею «Колегіум». Юрій Скібчик отримав 200 балів з англійської мови. Його вчителька – Людмила Голуб.Також 200 балів з математики набрав Василь Гук. До тестування його готувала вчителька Світлана Остапенко.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026