Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Троє випускників із Володимирця на Рівненщині склали НМТ на максимальні 200 балів

polissia.news

Троє випускників із Володимирця на Рівненщині склали НМТ на максимальні 200 балів

Троє випускників закладів освіти Володимирецької громади отримали максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті.Про це повідомили в Володимирецькій селищній раді.200 балів з математики набрала Валентина Волощук із Володимирецького ліцею №1. Її вчителька – Наталія Друзь.Ще два максимальні результати показали випускники Володимирецького ліцею «Колегіум». Юрій Скібчик отримав 200 балів з англійської мови. Його вчителька – Людмила Голуб.Також 200 балів з математики набрав Василь Гук. До тестування його готувала вчителька Світлана Остапенко.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин