У Дружківці рятувальники евакуювали людей із палаючої багатоповерхівки після російського обстрілу (відео)
Унаслідок нічного російського обстрілу в Дружківці загорілася дев’ятиповерхівка. Рятувальники надали допомогу двом пораненим жінкам, евакуювали мешканців будинку та локалізували масштабну пожежу.
Про це повідомляють у Державній службі з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.
У ніч на 25 червня російські війська завдали удару по Дружківці. Внаслідок атаки спалахнула пожежа у дев’ятиповерховому житловому будинку.
Вогонь охопив балкони та квартири з другого по дев’ятий поверх. На місце події прибули підрозділи ДСНС.
Під час рятувальної операції надзвичайники надали допомогу двом пораненим жінкам та транспортували їх до медичного закладу. Крім того, рятувальники вивели на свіже повітря чотирьох мешканців будинку, які перебували в небезпеці через задимлення та поширення вогню.
Пожежу вдалося локалізувати на площі 550 квадратних метрів.
Однак повністю ліквідувати загоряння рятувальники не змогли через загрозу повторних російських обстрілів.
Російські атаки на цивільну інфраструктуру Донеччини продовжують створювати небезпеку для мирних жителів та ускладнювати роботу екстрених служб.
Рятувальники Донеччини отримали броньований автомобіль «FIAT Ducato» від італійської благодійної організації.
Про це повідомили у фейсбуці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.
Броньований автомобіль «FIAT Ducato» рятувальники використовуватимуть для проведення евакуаційних заходів у районах, які перебувають під загрозою російських обстрілів. Допомогу надали представники італійської благодійної організації «La Memoria Viva».
Офіційна передача автомобіля відбулася за участю начальника ГУ ДСНС у Донецькій області Якова Немикіна та президента благодійної організації «La Memoria Viva» Роберто Фаллеті.
Евакуаційна команда поліції «Білий янгол» евакуювала з Дружківки жінку, яка через відмову ніг близько 10 днів перебувала у власній квартирі без їжі та води.
Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції Донецької області.
Правоохоронці отримали десять заявок на евакуацію. Щоб відпрацювати всі адреси, задіяли одночасно два екіпажі поліції спільно з волонтерами.
Серед евакуйованих – чоловік і дружина, які три доби не могли самостійно залишити квартиру. Чоловік розбив вікно і кликав на допомогу, однак його ніхто не чув. На третій день жінка, яка проходила повз, звернула увагу на крики та покликала сусіда. Разом вони визволили пенсіонерів.
Ще одна заявка надійшла від соціальної працівниці. Вона повідомила про самотню жінку, яка впала у квартирі та не могла підвестися через відмову ніг. Поліцейські відкрили двері та виявили її на підлозі.
Після евакуації людям надали медичну допомогу. Далі їх доправлять у більш безпечні регіони України.
Протягом 17 червня російські війська 34 рази обстріляли населені пункти Донеччини. Внаслідок атак виникли три пожежі.
Про це повідомили у фейсбуці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.
Через авіаудар по Слов’янську виникла пожежа в житловому будинку, господарській споруді та автомобілі. Рятувальники локалізували займання на площі 191 квадратний метр. Водночас через загрозу повторного обстрілу надзвичайники були змушені призупинити ліквідацію пожежі та повернутися до підрозділу.
Крім того, у селі Новоіверське Новодонецької громади російський дрон влучив у цивільний автомобіль. Внаслідок удару виникла пожежа, яку рятувальники ліквідували.
Евакуаційна команда правоохоронців «Білий янгол» евакуювала п’ятьох людей. Їх вивезли з центральної частини міста, куди напередодні влучили російські авіабомби.
Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції Донецької області.
За інформацією правоохоронців, поліцейські евакуювали з прифронтової громади дві родини. Через загрозу атак дронів екіпажу довелося маскувати службовий транспорт і частину маршруту долати пішки. Першою локацією стала частково зруйнована дев’ятиповерхівка.
«Я досі шокована, що ми залишилися живі. Я була на кухні, біля стіни, і в цей час стався вибух. Якби стояла біля плити, точно б загинула», – розповіла під час евакуації 74-річна Зінаїда.
Другу родину, подружжя із 17-річним сином, поліцейські забрали з приватного сектору. Сім’я раніше вже двічі тікала від війни: з Костянтинівки та Олексієво-Дружківки. Цього разу вони вирішили виїхати далі в тил. Із собою забрали кота Тимофія.
У Дружківці правоохоронці викрили пенсіонера, якого підозрюють у передачі окупантам інформації для завдання ударів по місту. Чоловіку повідомили про підозру.
Про це повідомили у пресслужбі Донецької обласної прокуратури.
За інформацією, на початку 2026 року з чоловіком у телеграмі зв’язався представник фсб рф. Він запропонував ділитись інформацією щодо українських військових. Чоловік погодився виконувати поставлені завдання.
Упродовж січня-лютого підозрюваний збирав відомості про місця розташування підрозділів Сил оборони у Дружківці та навколишніх лісосмугах. Його цікавили позиції особового складу, військової техніки та інші об’єкти, що могли мати значення для окупантів. Вишукані дані передавав куратору у вигляді текстових повідомлень або позначав локації на роздрукованих мапах.
Правоохоронці викрили чоловіка. Нині йому повідомили про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Суд обрав чоловіку запобіжний захід – тримання під вартою.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026