Посадовця Костянтинівської міськради підозрюють у переплаті за колючий дріт на 14 млн гривень
Посадовця Костянтинівської міської ради підозрюють у службовій недбалості під час закупівлі колючого дроту для облаштування оборонних рубежів на Донеччині. За даними слідства, через його дії держава переплатила майже 14 мільйонів гривень.
Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.
За даними слідства, у 2025 році посадовець організував закупівлю необхідної для створення оборонних рубежів на Донеччині «єгози».
У прокуратурі зазначають, що посадовець відповідав за тендерні закупівлі та не перевірив вартості продукції, яку запропонував постачальник. Це призвело до укладання договорів за цінами у півтора раза дорожчими ніж ринкові.
Так, замість 25,4 мільйона гривень на закупівлю колючого дроту витратили 39,4 мільйона гривень з державного бюджету.
Чоловіку інкримінували неналежне виконання службовою особою своїх обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки — ч. 2 ст. 367 КК України. Наразі вирішують питання щодо обрання йому запобіжного заходу.
Читайте також: Ексмеру окупованого Маріуполя повідомили про підозру через «націоналізацію» майже 4 тисяч квартир
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026