У Тернополі через пожежу в багатоповерхівці евакуювали 20 мешканців
У Тернополі рятувальники ліквідували пожежу в одній із квартир багатоповерхового будинку на проспекті Злуки. Через сильне задимлення з будинку довелося евакуювати два десятки мешканців.
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області.
Повідомлення про пожежу надійшло до Служби порятунку сьогодні о 07:41. Загорілася квартира на восьмому поверсі житлового будинку.
Прибувши на місце події, рятувальники виявили густий дим, який швидко поширювався під’їздом. З міркувань безпеки було організовано евакуацію 20 мешканців будинку.
У квартирі на момент пожежі перебувала 10-річна дитина. На щастя, вона встигла самостійно покинути помешкання ще до прибуття підрозділів ДСНС.
Полум’я охопило одну з кімнат квартири. Уже о 08:07 рятувальники локалізували пожежу, а через дві хвилини — о 08:09 — повністю її ліквідували.
Завдяки оперативним діям вогнеборців вдалося не допустити поширення вогню на сусідні квартири.
До ліквідації пожежі залучали 9 рятувальників та 3 одиниці спеціальної техніки.
За інформацією ДСНС, внаслідок події ніхто не постраждав. Причини виникнення пожежі наразі встановлюють фахівці.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026