Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Тернополі через пожежу в багатоповерхівці евакуювали 20 мешканців

gazeta-misto.te.ua

У Тернополі через пожежу в багатоповерхівці евакуювали 20 мешканців

У Тернополі рятувальники ліквідували пожежу в одній із квартир багатоповерхового будинку на проспекті Злуки. Через сильне задимлення з будинку довелося евакуювати два десятки мешканців.

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області.

Повідомлення про пожежу надійшло до Служби порятунку сьогодні о 07:41. Загорілася квартира на восьмому поверсі житлового будинку.

Прибувши на місце події, рятувальники виявили густий дим, який швидко поширювався під’їздом. З міркувань безпеки було організовано евакуацію 20 мешканців будинку.

У квартирі на момент пожежі перебувала 10-річна дитина. На щастя, вона встигла самостійно покинути помешкання ще до прибуття підрозділів ДСНС.

Полум’я охопило одну з кімнат квартири. Уже о 08:07 рятувальники локалізували пожежу, а через дві хвилини — о 08:09 — повністю її ліквідували.

Завдяки оперативним діям вогнеборців вдалося не допустити поширення вогню на сусідні квартири.

До ліквідації пожежі залучали 9 рятувальників та 3 одиниці спеціальної техніки.

За інформацією ДСНС, внаслідок події ніхто не постраждав. Причини виникнення пожежі наразі встановлюють фахівці.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин