Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Ціна зради: двоє експоліцейських із Запорізької області отримали по 15 років ув'язнення

zprz.city

Ціна зради: двоє експоліцейських із Запорізької області отримали по 15 років ув'язнення

Двоє колишніх правоохоронців із Запорізької області, які під час війни стали на бік окупантів, отримали по 15 років ув’язнення. Про це повідомили у пресслужбі Територіального управління Державного бюро розслідувань у Мелітополі.

Читайте також: Зрадники в погонах: колишні патрульні з Мелітополя пішли служити окупантам (фото)

У ДБР зазначають, що відомство продовжує викривати людей, які після початку російської агресії зрадили присягу та почали співпрацювати з ворогом. Цього разу суди визнали винними двох колишніх працівників правоохоронних органів із Запорізької області.

Один із засуджених до повномасштабного вторгнення працював дізнавачем у Приазовському.

Після того як населений пункт опинився під контролем російських військ, чоловік добровільно вступив до незаконного правоохоронного органу, створеного окупаційною владою. Там він виконував покладені на нього службові обов’язки та фактично працював в інтересах загарбників.

Інший фігурант до окупації служив у підрозділі реагування патрульної поліції Мелітопольського районного управління поліції. Після захоплення Мелітополя він також перейшов на бік ворога.

За даними слідства, чоловік не лише погодився працювати на окупаційну владу, а й переконував колег співпрацювати із загарбниками.

Крім того, він брав участь у патрулюванні населених пунктів, перевірках місцевих жителів та долучався до заходів, які проводила окупаційна адміністрація.

Таким чином колишній правоохоронець допомагав підтримувати діяльність незаконних структур, створених російськими окупантами на тимчасово захопленій території.

Суди заочно розглянули матеріали справ і визнали обох чоловіків винними у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України.

Як зазначається, кожному з них призначили покарання у вигляді 15 років позбавлення волі. Також суд ухвалив конфіскувати їхнє майно, заборонив обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування протягом трьох років і позбавив спеціальних звань.

Раніше ми писали, що трьом зрадникам із Запорізької області, які проміняли присягу на рублі, оголосили підозру

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин