У Миколаєві завершують реконструкцію тепломережі у Заводському районі (фото)
ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» завершує реконструкцію ділянки теплової мережі в Заводському районі міста.
Про це повідомляє прес-служба відомства.
Наразі фахівці виконують роботи з герметизації та ізоляції стиків трубопроводу, а також проводять засипку траншей після заміни труб. На об'єкті задіяно спеціалізовану техніку.
Зазначається, що в рамках реконструкції прокладено нові попередньо ізольовані труби загальною довжиною близько 540 метрів діаметром 219/315 мм.
"Виконані роботи підвищать надійність теплопостачання та забезпечать якісну підготовку мереж до опалювального сезону 2026-2027 років", - зазначили в підприємстві.
Нагадаємо, «Миколаївоблтеплоенерго» підвищує тариф на абонентське обслуговування.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026