Голова правління Нафтогазу розповів про масштабну крадіжку газу в Чернівцях
Зловмисники незаконно проклали газопровід до багатоквартирного будинку, самовільно приєдналися до газорозподільної системи та фактично крали газ для роботи місцевої котельні. Збитки становлять, як мінімум, 87,5 млн грн, повідомив Голова правління Нафтогазу Сергій Корецький. Йдеться про будинок на вулиці Конституційній, 42 у Чернівцях, з'ясували журналісти.Отримуйте новини в TelegramСхему викрили фахівці з безпеки «Газмереж» та Нафтогазу. Усі матеріали передали до правоохоронних органів для притягнення до відповідальності. Нафтогаз вимагатиме компенсації завданої шкоди.Щорічні збитки від крадіжок газу побутовими споживачами вимірюються мільярдами гривень. Це наслідок різноманітних схем і махінацій, зазначив очільник Нафтогазу.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026