Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

З небезпечних районів Донеччини за добу вивезли 37 дітей

acmc.ua

З небезпечних районів Донеччини за добу вивезли 37 дітей

Попри постійні обстріли та небезпеку, евакуація з населених пунктів Донеччини триває. За минулу добу до безпечніших регіонів виїхали 407 людей, серед яких 37 дітей.

Про це повідомляє Вадим Філашкін, начальник Донецької обласної військової адміністрації.

Евакуаційні заходи на Донеччині тривають щодня. Через постійні російські обстріли жителі прифронтових громад продовжують виїжджати до безпечніших регіонів України.

За минулу добу з лінії фронту евакуювали 407 людей. Серед них — 37 дітей.

Найбільше підтримки потребують родини з дітьми, літні люди та маломобільні мешканці, які залишаються у населених пунктах поблизу зони бойових дій.

Влада та профільні служби вкотре закликають жителів небезпечних громад не зволікати з евакуацією. Виїзд до безпечніших регіонів допомагає зберегти життя та здоров’я в умовах постійної загрози російських атак.

Від початку червня офіцери-рятувальники громад у складі евакуаційної групи «ФЕНІКС» спільно з поліцейськими евакуювали з населених пунктів Донеччини 57 людей. Серед них – 16 маломобільних мешканців.

Про це повідомляють у Державній службі України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.

Офіцери-рятувальники громад у складі евакуаційної групи «ФЕНІКС» разом із представниками Національної поліції продовжують евакуацію жителів із небезпечних населених пунктів Донеччини.

Від початку червня фахівці допомогли виїхати до безпечніших регіонів 57 людям. Серед евакуйованих – 16 маломобільних осіб, які потребували особливої допомоги під час транспортування.

Щоденні російські обстріли та атаки безпілотників змушують мешканців прифронтових громад залишати свої домівки заради безпеки. Попри складну безпекову ситуацію, рятувальники та поліцейські продовжують працювати в населених пунктах, які перебувають під постійною загрозою ворожих ударів.

У ДСНС закликають жителів не відкладати евакуацію та завчасно подбати про власну безпеку й безпеку своїх рідних.

Евакуація залишається одним із найефективніших способів уберегтися від наслідків російських атак та зберегти життя.



Поліцейські екіпажу «Білий янгол» разом із волонтерами евакуювали чотирьох жителів Дружківки. Люди пережили російські обстріли та атаки дронів, які останнім часом не припиняються в місті.

Про це повідомляють у пресслужбі Поліція Донеччини.

Поліцейські екіпажу «Білий янгол» спільно з волонтерами продовжують евакуацію жителів Дружківки, яка щодня потерпає від російських атак. Цього разу з небезпечного міста вивезли чотирьох людей, які дивом вижили після обстрілів та ударів безпілотників.

Серед евакуйованих — 69-річна Валентина. Жінка перенесла два інсульти та пересувається з великими труднощами. Раніше вона жила у квартирі на дев’ятому поверсі, але переїхала до будинку свого сина, який виїхав із міста раніше.

Саме це рішення врятувало їй життя. Після чергового російського обстрілу її квартира зазнала руйнувань.

Втім навіть у приватному секторі небезпека не зникла. За словами жінки, російські FPV-дрони постійно кружляють над містом і полюють на людей.

«Я ходила з ходунками, але відмовилась від них, бо вони торохтять — не чути, коли летить FPV-дрон», — розповіла пані Валентина.

Ще одна родина під час атаки безпілотника була змушена ховатися в сараї, щоб урятуватися від удару.

Місцеві жителі кажуть, що дронів у небі настільки багато, що вони нагадують рої мух. Через постійну загрозу люди дедалі частіше погоджуються на евакуацію.

Поліцейські закликають мешканців прифронтових громад не зволікати з виїздом і скористатися допомогою евакуаційних груп, адже російські атаки на Донеччині не припиняються.



За минулу добу з прифронтових населених пунктів Донеччини евакуювали 471 людину. Серед тих, хто виїхав у безпечніші регіони, – 41 дитина.

Про це повідомляє Вадим Філашкін, начальник Донецької обласної військової адміністрації.

Із населених пунктів Донеччини, які перебувають поблизу лінії фронту, за минулу добу евакуювали 471 людину. Серед евакуйованих – 41 дитина.

Жителі продовжують залишати небезпечні громади через постійні російські обстріли та загрозу для життя. Евакуаційні групи допомагають людям виїхати до безпечніших регіонів України, де вони можуть отримати необхідну підтримку та тимчасове житло.

Особливу увагу приділяють родинам із дітьми, людям похилого віку та маломобільним громадянам, які потребують додаткової допомоги під час евакуації.

Місцева влада та волонтери закликають мешканців прифронтових населених пунктів не зволікати з рішенням про виїзд і користуватися можливістю евакуюватися до більш безпечних областей.

За минулу добу з населених пунктів Донеччини, які потерпають від російських обстрілів, евакуювали 460 людей. Серед тих, хто виїхав у безпечніші регіони, – 44 дитини.

Про це повідомляє Вадим Філашкін, начальник Донецької обласної військової адміністрації.

Протягом минулої доби з прифронтових населених пунктів Донеччини евакуювали 460 жителів. Серед них — 44 дитини.

Евакуаційні заходи тривають у громадах, які залишаються під постійною загрозою російських атак. Через обстріли люди продовжують залишати свої домівки та переїжджати до безпечніших регіонів України.

Особливу увагу під час евакуації приділяють сім’ям із дітьми, людям похилого віку та мешканцям населених пунктів, розташованих поблизу лінії фронту.

Влада та волонтери закликають жителів небезпечних районів не зволікати з рішенням про виїзд і скористатися можливістю евакуації, поки це ще можливо зробити безпечно.

Рятувальники Донеччини отримали броньований автомобіль «FIAT Ducato» від італійської благодійної організації.

Про це повідомили у фейсбуці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.

Броньований автомобіль «FIAT Ducato» рятувальники використовуватимуть для проведення евакуаційних заходів у районах, які перебувають під загрозою російських обстрілів. Допомогу надали представники італійської благодійної організації «La Memoria Viva».

Офіційна передача автомобіля відбулася за участю начальника ГУ ДСНС у Донецькій області Якова Немикіна та президента благодійної організації «La Memoria Viva» Роберто Фаллеті.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин