Ексначальниця штабу поліції Нової Каховки отримала 14 років тюрми
Зображення: Мост
Уродженка Нової Каховки Юлія Земляна отримала вирок суду – 14 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна. Її визнали винною у добровільному зайнятті посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території. Про це зазначено у вироку суду.
Згідно з матеріалами справи, Земляна, перебуваючи в окупованому Херсоні, на початку літа 2022 року прийняла пропозицію представників окупантів. Не пізніше 5 серпня 2022 року вона добровільно обійняла посаду начальника штабу окупаційного «міністерства внутрішніх справ по так званому Новокаховському муніципальному округу».
До цього, з червня 2022 року, Юлія Земляна виконувала обов’язки спеціаліста штабу Новокаховського міського відділу поліції окупаційного «Головного управління МВС Херсонської області».
Окрім 14 років позбавлення волі та конфіскації майна, зокрема арештованої частки квартири, суд також позбавив Юлію Земляну права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органах строком на 14 років. Це рішення стосується прямо мешканців Нової Каховки, оскільки стосується колаборантки з їхнього міста.
Окупаційний суд на лівобережжі Херсонської області засудив 42-річного чоловіка до 12 років колонії суворого режиму за звинуваченням у шпигунстві.
Херсонський міський суд заочно визнав Олександра Фоміна винним у колабораціонізмі, призначивши йому 9 років ув’язнення без конфіскації майна.
27-річну жительку Херсонщини засудили до дев’яти років ув’язнення за роль секретарки окупаційної «виборчої комісії» в Генічеську.
За матеріалами: Мост
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026