На Рівненщині завершився чемпіонат України з боксу, присвячений бійцям СБУ
Чемпіонат України з боксу, присвячений бійцям СБУ, завершився на Рівненщині.
Про це повідомляє голова Рівненської облради Андрій Карауш.
Як зазначається, змагання тривали тиждень, участь у них брали і чоловіки, і жінки.
Загалом було понад дві сотні учасників. Вони також змагались за право боксувати за Україну на міжнародній арені.
- Сильний захід, з приємністю долучився до привітання переможців. І бажаю кожному і кожній успіху в цьому спорті, - йдеться у повідомленні.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
28 червня 2026