«Місто вдячних сердець»: у Костополі на благодійному ярмарку зібрали понад 100 тисяч гривень для ЗСУ
У Костопільській громаді з нагоди Дня Конституції України відбувся масштабний благодійний захід «Місто вдячних сердець». Завдяки активності жителів та гостей міста вдалося зібрати 102 000 гривень на потреби українських військовослужбовців.
Головною метою благодійної ініціативи став збір коштів на підтримку земляків, які захищають територіальну цілісність України. На ярмарку відвідувачі могли придбати різноманітні патріотичні сувеніри, вироби ручної роботи від місцевих майстрів та домашні смаколики.
Культурну атмосферу заходу створювали вихованці та викладачі провідних культурних закладів міста: Центру культури та дозвілля, Костопільської дитячої школи мистецтв, а також Центру дитячої та юнацької творчості.
Особливістю цьогорічного ярмарку став активний виступ вихованців приватних місцевих шкіл, студій та гуртків. Свої таланти для підтримки армії продемонстрували:
Як повідомили у Костопільській міській раді, усі зібрані 102 000 гривень будуть офіційно спрямовані на закупівлю необхідного технічного забезпечення та спорядження для бійців 3-го механізованого батальйону 160-ї окремої механізованої бригади (160 ОМБр).
Організатори висловили глибоку вдячність кожному учаснику, творчим колективам та всім, хто долучився до збору коштами, адже цей внесок наближає нашу спільну перемогу.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
28 червня 2026