Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Проведено черговий обмін полоненими: 160 українських захисників повернулися додому

cripo.com.ua

Проведено черговий обмін полоненими: 160 українських захисників повернулися додому

Усі вони перебували в неволі ще з першого року повномасштабної війни.

Україна і Росія провели обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українців, які були в полоні з 2022 року, повідомив президент Володимир Зеленський.

Серед звільнених – військові Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, НГУ і прикордонники. Вони боронили державу в Маріуполі, на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському і Сумському напрямках.

«Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних», – прокоментував глава держави. // LB.ua

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
28 червня 2026

Новини на тему

Більше новин