Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Рівненщині відзначили 30-ту річницю Конституції України

rivne.media

На Рівненщині відзначили 30-ту річницю Конституції України

На "Козацьму редуті" на Рівненщині пройшли урочистості.

Про це повідомляють у пресслужбі Рівненської ОДА.

Там відзначили 30-ту річницю Конституції України та вшанували 375-річчя подвигу козаків, які тримали оборону на цьому місці.

Захід розпочався з Божественної літургії у каплиці на території редуту. Далі відбулася поминальна панахида за полеглими козаками та воїнами, які віддали життя за волю і незалежність України. Потому поклали квіти до могил загиблих оборонців.

«Історія Козацького редуту перегукується із сучасністю: сотні років тому козаки боролися за свободу, а сьогодні українські Захисники продовжують відстоювати незалежність держави», - відзначив начальник ОВА Олександр Коваль.

Під час урочистої частини очільник області вручив державні нагороди, почесні грамоти та годинники обласної державної адміністрації військовим, правоохоронцям, медикам, рятувальникам і представникам культури.

Також Олександр Коваль вшанував пам’ять гетьманів Івана Мазепи та Пилипа Орлика, поклавши квіти до їхньої меморіальної дошки у Дубенському замку. Саме Пилип Орлик у 1710 році став автором першої у Європі Конституції.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
28 червня 2026

Новини на тему

Більше новин