Колаборант Сальдо заявив про атаку на автобусний парк на окупованій Херсонщині
Призначений Росією «губернатор» окупованої частини Херсонщини Володимир Сальдо заявив про атаку безпілотників на автобусний парк у тимчасово окупованій частині області.
Про це пише «Район.Скадовськ» з посилання на окупаційні Телеграм-канали.
За словами колаборанта, унаслідок удару було знищено цивільний транспорт, зокрема 14 шкільних автобусів, які нібито мали використовувати для перевезення дітей та роботи громадського транспорту в окупованих громадах.
Сальдо традиційно звинуватив у атаці Україну та країни НАТО, заявивши про «удари по цивільній інфраструктурі». Водночас незалежного підтвердження заяв окупаційної адміністрації наразі немає.
Володимир Сальдо – колишній мер Херсона, який після початку повномасштабного вторгнення перейшов на бік Росії та очолив окупаційну адміністрацію області. В Україні його визнано винним у колабораційній діяльності та державній зраді.
У травні 2023 року Малиновський районний судОдеси заочно засудив Сальдо до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за державну зраду, колабораційну діяльність та заперечення збройної агресії РФ проти України. Крім того, суд позбавив його державних нагород та права обіймати посади в органах влади.
Також Сальдо фігурує у низці кримінальних проваджень, пов’язаних із підтримкою окупаційної влади на Херсонщині, організацією псевдореферендуму та сприянням інтеграції захопленої території до російської системи управління.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
28 червня 2026