Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Колаборант Сальдо заявив про атаку на автобусний парк на окупованій Херсонщині

skadovsk.rayon.in.ua

Колаборант Сальдо заявив про атаку на автобусний парк на окупованій Херсонщині

Призначений Росією «губернатор» окупованої частини Херсонщини Володимир Сальдо заявив про атаку безпілотників на автобусний парк у тимчасово окупованій частині області.

Про це пише «Район.Скадовськ» з посилання на окупаційні Телеграм-канали.

За словами колаборанта, унаслідок удару було знищено цивільний транспорт, зокрема 14 шкільних автобусів, які нібито мали використовувати для перевезення дітей та роботи громадського транспорту в окупованих громадах.

Сальдо традиційно звинуватив у атаці Україну та країни НАТО, заявивши про «удари по цивільній інфраструктурі». Водночас незалежного підтвердження заяв окупаційної адміністрації наразі немає.

Володимир Сальдо – колишній мер Херсона, який після початку повномасштабного вторгнення перейшов на бік Росії та очолив окупаційну адміністрацію області. В Україні його визнано винним у колабораційній діяльності та державній зраді.

У травні 2023 року Малиновський районний судОдеси заочно засудив Сальдо до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за державну зраду, колабораційну діяльність та заперечення збройної агресії РФ проти України. Крім того, суд позбавив його державних нагород та права обіймати посади в органах влади.

Також Сальдо фігурує у низці кримінальних проваджень, пов’язаних із підтримкою окупаційної влади на Херсонщині, організацією псевдореферендуму та сприянням інтеграції захопленої території до російської системи управління.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
28 червня 2026

Новини на тему

Більше новин