Юні футзалісти з Херсона здобули «срібло» Кубка «Закриття сезону»
Юні спортсмени з Херсона стали срібними призерами Кубка «Закриття сезону» з футзалу серед команд Миколаївської та Херсонської областей.
Про це пише «Район.Херсон» з посилання на Херсонську МВА.
Команда дитячо-юнацької спортивної школи «Херсон» посіла друге місце у віковій категорії 2011–2012 років народження. У турнірі змагалися 12 команд із двох областей.
До успіху херсонських футзалістів підготували тренери Василь Чернявський та Валерій Бобрусь.
У Херсонській міській військовій адміністрації привітали спортсменів і наставників із вдалим виступом, побажавши нових перемог та спортивних досягнень.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
28 червня 2026