Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Чорнобильському заповіднику знову помітили невловиме здичавіле стадо корів (відео)

trueua.info

У Чорнобильському заповіднику знову помітили невловиме здичавіле стадо корів (відео)

На території Чорнобильського заповідника сфотографували невловиме здичавіле стадо корів. Воно сформувалося там іще 10 років тому.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Представники заповідника пояснили, що в лісі вдосталь корму, тож вони не прив'язані до певних місць, повні сил і легко, майже безшумно пересуваються знайомою територією.

За їх словами, зараз для тварин найважливіше — зберегти молоде покоління. Телятко, яке народилося на початку весни, вже впевнено тримається біля дорослих і щодня навчається всім тонкощам життя в дикій природі.

Вони також поінфрмували, що ватажок стада Рябко повністю відновився після важких випробувань. Узимку він мужньо захищав стадо від вовків, а навесні зазнав травм у героїчній сутичці з ведмедем.

Стадо здичавілих корів сформувалося в Чорнобилі 2016 року з худоби, яка належала двом родинам зі села Луб'янка поблизу. Після смерті власників тварини розпочали жити на волі, де самостійно вишуковують собі поживу, а від негоди ховаються у покинутих будівлях. За роки в дикій природі стадо настільки здичавіло, що за появи людини чи автомобіля швидко втікає в найближчі хащі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Чорнобильській зоні відчуження виявили рідкісного та малопомітного птаха. Йдеться про орябка лісового.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
28 червня 2026

Новини на тему

Більше новин