Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Вінниці заклали «капсулу часу»

ilikenews.com

У Вінниці заклали «капсулу часу»

У Вінниці відбувся перший випуск в ліцеї МВС імені Назарія Грінцевича. Ліцеїстам профільного навчального закладу вручили свідоцтва про повну загальну середню освіту. Під час заходу було закладено «капсулу часу», яку мають відкрити через десять років.

Про це повідомляють у пресслужбі поліції Вінниччини.

Особливою частиною урочистостей стала церемонія закладання «капсули часу». Ліцеїсти та викладачі залишили у ній листи самим собі з мріями, сподіваннями та словами підтримки, - йдеться в інформації.

День випуску став символом завершення важливого етапу життя для випускників та ознаменував початок нового шляху, сповненого відповідальності та нових можливостей.

Нагадаємо, до Вінниці на захроди з нагоди першого випуску ліцею МВС завітав міністр.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
28 червня 2026

Новини на тему

Більше новин