Двоє гуманітарників все ще в лікарні після обстрілу Новопетрівки на Херсонщині
Зображення: Мост
Двоє співробітників норвезької гуманітарної організації продовжують лікування в лікарні Кривого Рогу після російського удару по Високопільській громаді Херсонщини. Про це повідомив Антон Самойленко, заступник начальника Херсонської ОВА, в етері телеканалу «Ми Україна».
За словами Самойленка, 35-річна жінка демонструє позитивну динаміку одужання, тоді як стан 37-річного чоловіка залишається середньої тяжкості. Лікарні Херсонської області забезпечені всім необхідним для надання медичної допомоги і не відчувають перевантаження.
Обстріл російськими військами села Новопетрівка Високопільської громади стався 24 червня. Тоді 24-річний фахівець з розмінування Norwegian People’s Aid отримав поранення, несумісні з життям. Пізніше у лікарні помер його 25-річний колега. Ще четверо спеціалістів організації дістали поранення. На Дніпропетровщині вже відбулося прощання із загиблим сапером NPA Денисом Буцнєвим.
Ярослав Шанько відвідав 17-річну дівчину в лікарні, яка отримала поранення голови та ніг під час російської атаки дрона в Херсоні.
Російські війська обстріляли Корабельний район Херсона близько 08:00. Загинув 66-річний чоловік, а 67-річна жінка дістала вибухову травму.
Близько 11:00 російська авіація вдарила по Центральному району Херсона. Постраждали двоє людей, серед них 75-річна жінка з ампутованою рукою та 57-річний комуна
За матеріалами: Мост
- Останні
- Популярні
Новини по днях
27 червня 2026