Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Двоє гуманітарників все ще в лікарні після обстрілу Новопетрівки на Херсонщині

khersonline.net

Двоє гуманітарників все ще в лікарні після обстрілу Новопетрівки на Херсонщині

Зображення: Мост

Двоє співробітників норвезької гуманітарної організації продовжують лікування в лікарні Кривого Рогу після російського удару по Високопільській громаді Херсонщини. Про це повідомив Антон Самойленко, заступник начальника Херсонської ОВА, в етері телеканалу «Ми Україна».

За словами Самойленка, 35-річна жінка демонструє позитивну динаміку одужання, тоді як стан 37-річного чоловіка залишається середньої тяжкості. Лікарні Херсонської області забезпечені всім необхідним для надання медичної допомоги і не відчувають перевантаження.

Обстріл російськими військами села Новопетрівка Високопільської громади стався 24 червня. Тоді 24-річний фахівець з розмінування Norwegian People’s Aid отримав поранення, несумісні з життям. Пізніше у лікарні помер його 25-річний колега. Ще четверо спеціалістів організації дістали поранення. На Дніпропетровщині вже відбулося прощання із загиблим сапером NPA Денисом Буцнєвим.

Ярослав Шанько відвідав 17-річну дівчину в лікарні, яка отримала поранення голови та ніг під час російської атаки дрона в Херсоні.

Російські війська обстріляли Корабельний район Херсона близько 08:00. Загинув 66-річний чоловік, а 67-річна жінка дістала вибухову травму.

Близько 11:00 російська авіація вдарила по Центральному району Херсона. Постраждали двоє людей, серед них 75-річна жінка з ампутованою рукою та 57-річний комуна

За матеріалами: Мост

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
27 червня 2026

Новини на тему

Більше новин