На Львівщині в ДТП загинув 19-річний водій, ще двоє людей травмовані
На автодорозі «Київ-Чоп» поблизу села Деревач Львівського району зіткнулися автомобілі Hyundai Tucson та Audi 100. Внаслідок ДТП загинув 19-річний водій Audi, ще двох людей госпіталізували.
Про це повідомили у поліції Львівської області.
Аварія сталася 26 червня близько 21:40. Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулися Hyundai Tucson, яким керував 70-річний львів’янин, та Audi 100 під керуванням 19-річного мешканця Львова.
Від отриманих травм водій Audi 100 загинув на місці події. Водій Hyundai Tucson та його пасажирка, 36-річна львів’янка, отримали травми. Їх госпіталізували.
За фактом аварії слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинило смерть людини.
Санкція статті передбачає від трьох до восьми років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Правоохоронці встановлюють обставини ДТП.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
27 червня 2026