Електросамокати: зручність чи небезпека? Питаємо чернігівців
Електросамокати та велосипеди дедалі частіше можна побачити і на тротуарах, і на проїжджій частині. Ми запитали чернігівців, що вони думають про такий транспорт, чи почуваються поруч із ним у безпеці та чи потрібні, на їхню думку, окремі доріжки для самокатів і велосипедів.
Журналістка Віолета Ломоса:
Як ви ставитеся до електросамокатів? Наскільки безпечно, коли вони їздять тротуарами та дорогами? Чи потрібні для них окремі доріжки?
* * *
Я загалом не люблю самокатників. Ну, не знаю, хай катаються. Але одного разу мене ледь не збили. А так, ну катаються та й катаються.
* * *
Звичайно, коли вони проїжджають по тротуарах, де ходимо ми, пішоходи, це заважає. Тим паче, якщо це ще діти, підлітки, то вони ж не дивляться на пішоходів.
* * *
Це дуже небезпечно. І я ставлюся до цього не дуже позитивно, тому що вони дуже швидко їздять, і це небезпечно для них самих. І вони наражають на небезпеку також і водіїв. Розумієте, коли їдеш на машині, а на самокаті їде, наприклад, дитина, якій ще немає 18 років. Вона ж летить, швидкість дуже велика, і я вважаю, що це не дуже добре.
* * *
Це небезпечно. Іду й лякаюся, коли повз мене пролітають. Вважаю, що мають бути окремі доріжки для такого виду транспорту.
* * *
Я їжджу на машині, тому не дуже добре до цього ставлюся, бо вони заважають і водіям, і пішоходам. Людей дуже часто збивають. Тому так.
* * *
На проїжджій частині в деяких містах, якщо немає тротуарів, є велосипедні доріжки, де можуть їздити і самокати.
Читайте або дивіться інші опитування на "Часі Чернігівському":
- Останні
- Популярні
Новини по днях
27 червня 2026