«Ганьбище…» Ексдружина Ващука розповіла про стан музею Лобановського
Маргарита Січкар, рестораторка та колишня дружина футболіста Владислава Ващука, різко розкритикувала нинішній стан музею Валерія Лобановського, який функціонує у київській школі №319. Про це повідомляє «Главком».
За словами Січкар, музей легендарного тренера розташований у невеликій кімнаті площею близько 10 м², де навіть є проблема з пліснявою. Вона наголосила, що такий формат не відповідає масштабу постаті Лобановського, якого назвала найвидатнішим тренером в історії України.
«Такий тренер… Не знаю, чи буде ще такий в історії України. Він закінчив школу зі срібною медаллю. У цій школі є музей. Ганьбище… Це моя окрема біль. Маленька кімнатка, метрів десять, із пліснявою», – зазначила Січкар.
Вона розповіла, що працювала у школі рік і намагалася реалізувати проєкт створення повноцінного музею. За її словами, у закладі є велике приміщення, придатне для експозиції. Січкар зверталася по допомогу до Андрія Шевченка та Сергія Реброва.
«Шевченко дав на цей музей $1 тисячу. Це ганьба. Давайте зробимо музей, вшануємо пам’ять. У мене є проєкт, я готова все зробити», – сказала вона.
Січкар переконана, що українське суспільство досі не віддало належної шани Лобановському:
«Я досі вважаю, що ми до кінця не віддали данину пам’яті цій людині».
- Останні
- Популярні
Новини по днях
27 червня 2026