Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

«Ганьбище…» Ексдружина Ващука розповіла про стан музею Лобановського

kyiv1.com

«Ганьбище…» Ексдружина Ващука розповіла про стан музею Лобановського

Маргарита Січкар, рестораторка та колишня дружина футболіста Владислава Ващука, різко розкритикувала нинішній стан музею Валерія Лобановського, який функціонує у київській школі №319. Про це повідомляє «Главком».

За словами Січкар, музей легендарного тренера розташований у невеликій кімнаті площею близько 10 м², де навіть є проблема з пліснявою. Вона наголосила, що такий формат не відповідає масштабу постаті Лобановського, якого назвала найвидатнішим тренером в історії України.

«Такий тренер… Не знаю, чи буде ще такий в історії України. Він закінчив школу зі срібною медаллю. У цій школі є музей. Ганьбище… Це моя окрема біль. Маленька кімнатка, метрів десять, із пліснявою», – зазначила Січкар.

Вона розповіла, що працювала у школі рік і намагалася реалізувати проєкт створення повноцінного музею. За її словами, у закладі є велике приміщення, придатне для експозиції. Січкар зверталася по допомогу до Андрія Шевченка та Сергія Реброва.

«Шевченко дав на цей музей $1 тисячу. Це ганьба. Давайте зробимо музей, вшануємо пам’ять. У мене є проєкт, я готова все зробити», – сказала вона.

Січкар переконана, що українське суспільство досі не віддало належної шани Лобановському:

«Я досі вважаю, що ми до кінця не віддали данину пам’яті цій людині».

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
27 червня 2026

Новини на тему

Більше новин