Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Два ліцеї Вараського району отримають державне фінансування на STEM-освіту

varash.rayon.in.ua

Два ліцеї Вараського району отримають державне фінансування на STEM-освіту

На оновлення освітньої інфраструктури Рівненщини Уряд виділив 40,6 мільйона гривень субвенції. Серед дев’яти закладів області, які отримають фінансування, – Володимирецький ліцей «Колегіум» та Зарічненський ліцей №1 у Вараському районі.

Про це повідомляє наачальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, передає Район.Вараш.

Кошти передбачені для оновлення кабінетів природничих дисциплін, створення STEM-просторів, закупівлі сучасного обладнання, мультимедійної техніки та меблів. Загалом фінансування отримають дев’ять ліцеїв області.

Очікується, що це дозволить покращити умови для вивчення фізики, хімії, біології, математики та інших природничих дисциплін.

Як зазначають в обласній владі, хоча ці навчальні заклади офіційно увійдуть до мережі профільної старшої школи лише з 2027 року, підготовка до змін розпочинається вже зараз. Інвестиції мають допомогти школам швидше адаптуватися до нових освітніх стандартів та забезпечити учнів сучасними можливостями для навчання.

Окрім ліцеїв Вараського району, фінансування також отримають заклади освіти у Вирі, Демидівці, Радивилові, Костополі, Здовбиці, Березному та Острозі.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин