Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Двоє випускників Маневицького ліцею №2 склали НМТ з математики на 200 балів

manevychi.rayon.in.ua

Двоє випускників Маневицького ліцею №2 склали НМТ з математики на 200 балів

Двоє випускників Маневицького ліцею №2 отримали максимальний результат – 200 балів з математики на Національному мультипредметному тесті.

Про це повідомили на сторінці громади з посиланням на навчальний заклад.

Найвищий бал на НМТ здобули Андрій Сачковський та Андрій Остапчук. Учні продемонстрували високий рівень знань, наполегливість і якісну підготовку.

У ліцеї привітали випускників із вагомим досягненням та відзначили, що їхній успіх став результатом багаторічної праці, цілеспрямованості, відповідальності й підтримки педагогів та батьків.

Також у закладі подякували вчителькам математики Ользі Наумчук та Світлані Панько за підготовку учнів до Національного мультипредметного тесту.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин