Двоє випускників Маневицького ліцею №2 склали НМТ з математики на 200 балів
Двоє випускників Маневицького ліцею №2 отримали максимальний результат – 200 балів з математики на Національному мультипредметному тесті.
Про це повідомили на сторінці громади з посиланням на навчальний заклад.
Найвищий бал на НМТ здобули Андрій Сачковський та Андрій Остапчук. Учні продемонстрували високий рівень знань, наполегливість і якісну підготовку.
У ліцеї привітали випускників із вагомим досягненням та відзначили, що їхній успіх став результатом багаторічної праці, цілеспрямованості, відповідальності й підтримки педагогів та батьків.
Також у закладі подякували вчителькам математики Ользі Наумчук та Світлані Панько за підготовку учнів до Національного мультипредметного тесту.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
25 червня 2026