Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Морпіхи 34-ї ОБрМП знищили гармату окупантів на лівобережжі Херсонщини

khersonline.net

Морпіхи 34-ї ОБрМП знищили гармату окупантів на лівобережжі Херсонщини

Зображення: Мост

Морпіхи 34-ї окремої бригади берегової оборони разом з ТГ ОТЦ «VIKTORi» СБУ знищили російську гармату, яка обстрілювала Херсон та прилеглі території. Окупанти намагалися приховати її в лісосмузі на лівобережжі Херсонщини. Про це повідомили на сторінці 34 ОБрМП. Раніше, у ніч на 20 червня, Сили безпілотних систем ЗСУ атакували паливну, військову та транспортну логістику росіян на Херсонщині.

Українські безпілотні системи 20 червня знищили паливозаправник та буксир окупантів у Чаплинці та Скадовську на Херсонщині.

Командир 34-ї окремої бригади морської піхоти «Борисфен» Дмитро Пулінець заявив, що за атаками дронів на оптоволокно Херсонщини стоїть 50-та бригада «Варяг».

У ніч проти 15 червня російські війська атакували Корабельний район Херсона дронами «Молнія», пошкодивши будинки, але обійшлося без поранених.

За матеріалами: Мост

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин