Морпіхи 34-ї ОБрМП знищили гармату окупантів на лівобережжі Херсонщини
Зображення: Мост
Морпіхи 34-ї окремої бригади берегової оборони разом з ТГ ОТЦ «VIKTORi» СБУ знищили російську гармату, яка обстрілювала Херсон та прилеглі території. Окупанти намагалися приховати її в лісосмузі на лівобережжі Херсонщини. Про це повідомили на сторінці 34 ОБрМП. Раніше, у ніч на 20 червня, Сили безпілотних систем ЗСУ атакували паливну, військову та транспортну логістику росіян на Херсонщині.
Українські безпілотні системи 20 червня знищили паливозаправник та буксир окупантів у Чаплинці та Скадовську на Херсонщині.
Командир 34-ї окремої бригади морської піхоти «Борисфен» Дмитро Пулінець заявив, що за атаками дронів на оптоволокно Херсонщини стоїть 50-та бригада «Варяг».
У ніч проти 15 червня російські війська атакували Корабельний район Херсона дронами «Молнія», пошкодивши будинки, але обійшлося без поранених.
За матеріалами: Мост
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026